Аби уникнути багатьох помилок у власному професійному виборі випускникам шкіл вже сьогодні потрібно починати будувати свою майбутню кар'єру.

Здається, що ми знаємо про кар’єру й пошуку себе майже все, але іноді це далеко не так. Буває, що людина обирає професію не за власним бажанням, а під впливом оточення.

До 30 років можливо змінити з десяток професій, намагаючись реалізувати себе й поступово знайомлячись зі своїми справжніми бажаннями.Це добре, але є речі, які потрібно знати про кар’єру задовго до її початку, ще навчаючись в школі. 

Особливим в цей період є: 

15.02.2022

Люди старші за 50 років, під час працевлаштування стикаються з низкою проблем – роботодавці часто не мають вакансій відповідно рівня кваліфікації та професії претендента, не зацікавлені здійснювати роботу з адаптації працівників даної вікової категорії до сучасних вимог робочого місця, часто кампанії шукають молодих працівників під молодий колектив тощо

26.01.2021

Важливим сьогодні є вибір молоддю свого професійного та кар’єрного майбутнього. Для вирішення цього питання Державна служба зайнятості пропонує скористатися Платформою з профорієнтації та розвитку кар'єри (http://profi.dcz.gov.ua/), яка містить 10 блоків невеликих тестів на різного спрямування. Кому необхідно визначити свої аналітичні чи загальні розумові здібності, або здатність до логічного мислення чи вміння працювати в команді, схильність до підприємницької діяльності– завітайте на профорієнтаційну  Платформу.

10.02.2022

Теорія поколінь показує наскільки різними можуть бути люди, народжені під впливом певних економічних, політичних та соціальних чинників

12.11.2020