Вибір професійного шляху дуже важливий у будь-якому віці. Правильно обрана професія – це майбутні успіхи, визнання, матеріальний добробут.  Зручний відеоформат проєкту «Вибір професії» допоможе вам зробити це без помилок, урахувати всі нюанси вибору, зорієнтуватися у особливостях професій. Інформація буде корисною як для молоді, яка ще не визначилась з майбутньою професією, так і для тих, хто планує її змінити.

Платформа з тестування "Моя професія"

13.05.2022

Багато людей відчувають напружену стресову ситуацію, яка руйнівно впливає на мислення та самопочуття.

Якщо вам необхідна психологічна підтримка та допомога та ви не можете зібратися думками відчуваєте складнощі з увагою, пам’яттю переживаєте почуття паніки та страху у вас виникають труднощі на роботі.

Скористайтеся порадами та рекомендаціями психологів Миколаївського обласного центру зайнятості в онлайн-проєкті «Сам собі психолог»

13.05.2022

Сьогодні на ринку праці цінуються фахівці, які займаються розвитком своїх особистісних якостей. Не секрет, що "м" які "навички дозволяють людині бути успішною в будь - якій сфері. Займаєтеся своїм самоудосконаленням, а ми вам у цьому допоможемо. Ви знайдете посилання на цікаві ресурси для власного розвитку та навчання. Оволодівайте новими знаннями та розвивайтеся!

Національний тест на цифрову грамотність в ДІЯ.ОСВІТА

13.05.2022

Віртуальний клуб ПОШУК РОБОТИ допоможе тим, хто має бажання знайти роботу в короткий термін. Це лайфхаки та поради про: - ринок праці та сучасні методи пошуку роботи, - особливості працевлаштування, - складання резюме, -успішне проходження співбесіди та ін. Наші відео поради допоможуть вам швидко знайти роботу та стати обізнаним гравцем ринку праці. Будьте успішними!

13.05.2022

Новий проект від #Команда_МОСЗ !

17.09.2021