Вбудована мініатюра для Якщо ви шукаєте роботу - зверніться до служби зайнятості

Якщо ви шукаєте роботу - скористайтеся послугами та сучасними сервісами служби зайнятості.
Звернутися за допомогою в пошуку роботи ви можете до будь-якого центру зайнятості, незалежно від місця реєстрації та проживання.

05.06.2018
Вбудована мініатюра для Клуб професіоналів в Миколаївській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №2

Миколаївський обласний центр зайнятості організував виїзне засідання клубу «ADAPT-PROFI» на базі Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2. Заняття відбулось в рамках Клубу професіоналів, тож школярі змогли не в теорії, а на практиці, за допомогою експертів-професіоналів, дізнатися про всі нюанси професій «взуттьовик» та «офіціант».

24.05.2018
Вбудована мініатюра для Добрий вечір. «НІС-ТВ». 18.05.2018

В ефірі програми «Добрий вечір» на телеканалі «НІС-ТВ» директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько розповів про:

  • тенденції ринку праці Миколаївщини; 
  • нові сервіси служби зайнятості: персональний електронний кабінет роботодавця і безробітного та для чого вони клієнтам служби зайнятості; 
  • співпрацю служби зайнятості з об’єднаними територіальними громадами;
  • профорієнтаційну роботу серед молоді та на які професії націлюватись?; 
  • дуальне навчання безробітних;
  • реформування служби зайнятості. 
21.05.2018
Вбудована мініатюра для Мотиваційний фестиваль для молоді

Миколаївську молодь мотивували на впевненість та успіх. В концерт-холі «Юність» відбувся фестиваль під назвою «Вір в себе», де перед молодими людьми виступили сім спікерів: директори підприємств, керівник танцювального клубу, відомі спортсмени, які досягли високих результатів. В рамках фестивалю також відбулася презентація різних підприємств і навчальних закладів. Деталі в сюжеті ТРК «Сатурн»

23.04.2018
Вбудована мініатюра для Миколаївську молодь вчили вірити в себе

Секрети успіху від професіоналів та ярмарок вакансій. В обласному центрі відбувся молодіжний фестиваль "Вір в себе". Організував захід Миколаївський обласний центр зайнятості за підтримки Миколаївської обласної адміністрації та міської ради. Детиалі в сюжеті ТРК "Миколаїв"

20.04.2018
Вбудована мініатюра для Молодіжний фестиваль "Вір в себе"

7 спікерів – професійних експертів поділилися своїми історіями успіху, а саме:Олександр Абраменко –фристайліст, фахівець із лижної акробатики, олімпійський чемпіон 2018 року,  Максим Яровий– лижник, біатлоніст, параолімпійський  чемпіон 2018 року; Максим Бревда – спортсмен, директор мережі фітнес-центрів«GymStyle», радник голови Миколаївської облдержадміністрації; Роман Стефанчишен – директор  ТОВ «Фанчі-Інвест»;Дмитро Фалько– виконавчий директор Миколаївського підприємства «Термінал-Укрх

19.04.2018