Вбудована мініатюра для Військова служба за контрактом

29 жовтня, представники військових частин презентували свої вакансії та сучасні професії військовослужбовців в Миколаївському обласному центрі зайнятості під час загальнообласного інформаційно-просвітницького заходу «Військова служба за контрактом: престижність, стабільність, гідний заробіток». Сюжет телекомпанії "МАРТ"

30.10.2018
Вбудована мініатюра для Військова служба за контрактом

29 жовтня, представники військових частин презентували свої вакансії та сучасні професії військовослужбовців в Миколаївському обласному центрі зайнятості під час загальнообласного інформаційно-просвітницького заходу «Військова служба за контрактом: престижність, стабільність, гідний заробіток». Сюжет ТРК "НІС-ТВ"

30.10.2018
Вбудована мініатюра для Військова служба за контрактом

Сьогодні, 29 жовтня, в Миколаївському обласному центрі зайнятості під час загальнообласного інформаційно-просвітницького заходу «Військова служба за контрактом: престижність, стабільність, гідний заробіток», представники військових частин презентували свої вакансії та сучасні професії військовослужбовців. Сюжет телеканалу "Миколаїв"

29.10.2018
Вбудована мініатюра для Військовий ярмарок вакансій - ФАКТИ ICTV

Стати морським котиком або розвідником - в Миколаєві служба зайнятості запрошує стати військовим. Про це в сюжеті ICTV.

05.03.2018
Вбудована мініатюра для Військовий ярмарок вакансій

В Миколаївському ОЦЗ відбувся ярмарок вакансій «Військова служба за контрактом: престиж, стабільність, гідний заробіток»

Об'єктив ТРК НИС-ТВ

01.03.2018
Вбудована мініатюра для «Військова служба за контрактом: престижність, стабільність, гідний заробіток

В Миколаївському ОЦЗ відбувся загальнообласий інформаційно-просвітницький захід «Військова служба за контрактом: престижність, стабільність, гідний заробіток». Про це в сюжеті ТРК "Миколаїв".

19.02.2018