Сьогодні в Силах оборони України більше 1,2 мільйонів захисників і захисниць, з них - 800 тисяч мають статус учасників бойових дій. Після перемоги вони будуть повертатися додому - до родини, в громади, в трудові колективи.

10.06.2024

Надання якісної допомоги громадянам в будь-яких умовах– основне завдання для #Команда_МОЦЗ. 
Фахівці Очаківського відділу надають повний спектр послуг служби зайнятості в дистанційному режимі. Ви можете звернутися за номером  (067)2911961 або до телеграм-підтримки . 
Зверніть увагу, що мешканці Очаківської, Чорноморської, Куцурубської громад  можуть отримувати послуги під час особистих зустрічей. Фахівці чекають на Вас щосереди з 8.00 до 17.00 за адресою м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 45. 

14.06.2024

Усі охочі мають безоплатну можливість вивчати англійську від Future Perfect — програми популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні, створеної за ініціативи Президента України. Адже знання англійської дає кожному українцю та кожній українці нові можливості для професійного й особистісного розвитку, допомагає гідно конкурувати на ринку праці.

10.06.2024

У рамках проєкту Skills4Recovery, який фінансується урядом Німеччини, центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості  спільно з Громадською організацією  «Джуніор Ачівмент Україна» розпочали навчання зареєстрованих безробітних за програмою «Власна справа». 

Безробітні мають можливість отримати додаткові навички створення власного бізнесу окрім навчання за основною професією, яку здобувають безробітні за сприяння служби зайнятості.

07.06.2024