15 грудня  начальниця відділу організації профорієнтації Миколаївського обласного центру зайнятості Наталія Русанова взяла участь у  вебінарі з представниками Польщі щодо питань  професійної орієнтації у закладах професійної (професійно-технічної) освіти, організованого Польським фондом міжнародної солідарності в рамках проєкту «EU4Skills».
16.12.2020

Хто сьогодні працює в обласній службі зайняті і щоденно надає соціальну допомогу та підтримку людям, що звертаються? Чому доля привела цих людей саме до служби зайнятості та що є цінним для них у роботі та в житті? Чим цікавляться та які мають таланти? Щоб це дізнатися Миколаївським обласним центром зайнятості до 30-річчя Державної служби зайнятості проведено опитування серед співробітників.

В анкетуванні прийняли участь 346 працівників, з них 92,5% жінки та 7,5% чоловіків.

Більш детально: https://fb.watch/2xHevmfTtw/

 

22.12.2020

Миколаївський обласний центр зайнятості взяв участь у онлайн форумі «Ветеранський агробізнес», який  відбувся 19 грудня 2020 року в рамках проєкту «AGRO-ReAdapt». Це проєкт розвитку сільськогосподарського бізнесу для учасників бойових дій, який реалізується  в Миколаївській області  фондом «ЛАСКА» за підтримки  Манітобської ради з міжнародного співробітництва (Канада).

22.12.2020