https://t.me/DSZ_Mykolaiv
https://t.me/DSZ_Mykolaiv
Важлива інформація для ВПО: на платформі Державної служби зайнятості створено єдиний інформаційний простір - «Єдине вікно»! Тут Ви можете ознайомитися з актуальними послугами та проєктами, які реалізуються громадськими організаціями, благодійними фондами в громадах.
Ми об’єднали всю корисну інформацію для внутрішніх переселенців. Ви маєте доступ до актуальних даних та можете швидко і зручно знайти те, що вас цікавить.
У сервісі «Єдине вікно» доступна така інформація:
Відкриття офісу відбулося за участі голови Миколаївської військової адміністрації Віталія Кіма, народного депутата України, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Дмитра Кисилевського, народного депутата України, голови комітету з питань аграрної та земельної політики Олександра Гайду, а також народних депутатів України Богдана Кицака, Артема Чорноморова, Максима Дирдіна та Ігоря Копитіна.
За ініціативи Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН) проводиться опитування роботодавців Миколаївської області.
Мета: проведення детального аналізу системи професійної освіти регіону, оцінку її відповідності потребам регіонального ринку праці та запитам роботодавців.
https://www.dcz.gov.ua/profnavch/ubdptu