оп
З метою обговорення проблемних питань в сфері зайнятості сільського населення та визначення подальших шляхів співпраці в Куцурубській об’єднаній територіальній громаді відбувся комплексний захід за участю представників Очаківської міськрайонної філії Миколаївського ОЦЗ, голови громади, старост населених пунктів, керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств, депутатів місцевих ра
24.06.2019
Про можливості для малого та середнього підприємництва щодо отримання грантів та кредитів, запровадження інновацій, започаткування бізнесу, пошуку партнерів, тощо йшла мова під час конференції «Європейські інструменти для розвитку малого та середнього бізнесу України», яка проводилась командою НГО Сіверського інституту регіональних досліджень.
24.06.2019
За 5 місяців 2019 року фахівці Миколаївської обласної служби зайнятості провели 450 профорієнтаційних заходів, в яких взяли участь більше 17 тисяч школярів регіону. Про це повідомив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.
21.06.2019
Під таким гаслом та в рамках профорієнтаційної акції «Відпочинок з користю» фахівці Вітовської районної філії ОЦЗ спільно з рятувальниками Галицинівського загону місцевої пожежної охорони провели майстер-клас професії «пожежний-рятувальник. в Прибузькій ЗОШ І-ІІІ ст.
24.06.2019
Сьогодні директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько взяв участь в обговоренні результатів соціологічного опитування політичних, економічних, соціальних проблем регіону з увагою до питань особистості безпеки та рівня суспільного напруження, яке відбулося під час засідання круглого столу «Паспорт безпеки України: Миколаївський регіональний вимір» в Миколаївській облдержадмініс
21.06.2019
20 червня відбулося чергове засідання координаційного комітету сприяння зайнятості Снігурівського району під головуванням заступника голови райдержадміністрації Андрія Гищака.
21.06.2019