Уряд України перерахував 170 мільйонів гривень на рахунки отримувачів мікрогрантів з програми єРобота, яка спрямована на започаткування та розвиток бізнесу.

Ці кошти були виділені 717 переможцям, які подавалися в останні хвилі програми "Власна справа" минулого року, а також тим, хто подав заявки в І хвилю 2023 року та відкрили рахунки.

21.03.2023

Люди, які живуть своєю справою, зростають професійно та присвячують їй роки, а іноді й десятиліття свого життя, - викликають захоплення.

10.03.2023

Миколаївський  обласний центр зайнятості нещодавно брав участь в онлайн-заході для освітян області – школі професійного досвіду для педагогічних працівників на тему «Профорієнтація як провідний напрям роботи практичного психолога, соціального педагога в умовах війни та післявоєнного відновлення країни».

Представником обласного центру зайнятості Наталією Русановою висвітлено питання щодо ресурсів служби зайнятості у проведенні профорієнтаційної роботи з учасниками освітнього процесу.

23.03.2023
Роботодавці Миколаївщини можуть отримати фінансову компенсацію за працевлаштування зареєстрованих безробітних! 50 % компенсації фактичних витрат на оплату праці (але не більше розміру мінімальної заробітної плати) зможуть отримати роботодавці області за працевлаштування безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості понад одного місяця, а саме: особи з інвалідністю, учасники бойових дій, особи,яким до настання права на пенсію залишилося не більше п‘яти років.
15.03.2023

Міністерство економіки України, Міністерство аграрної політики та продовольства спільно з Міністерством цифрової трансформації, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес за підтримки Ощадбанк та Державної служби зайнятості запускають серію освітніх вебінарів «‎єРобота: як отримати грант для бізнесу».

07.03.2023