Мовою цифр:

В Україні близько 5 млн. зареєстрованих ВПО (4,8 млн.). Значна частина з них – громадяни працездатного віку.

Послуги служби зайнятості у 2022 році отримували майже 74 тисячі ВПО, з них – 62 тисячі мали статус зареєстрованого безробітного. З початку 2023 року послугами служби зайнятості скористалися майже 46 тисяч ВПО, з них – 38 тисяч були зареєстрованими безробітними.

У 2022 році за сприяння служби зайнятості було працевлаштовано 16 тисяч внутрішніх переселенців, за січень-серпень 2023 року – 10 тисяч.

14.09.2023

Інформація для внутрішньо переміщених осіб!

Якщо Ви внутрішньо переміщена особа – звертайтеся до служби зайнятості та отримайте консультації щодо пошуку роботи та працевлаштування, профорієнтації та професійного навчання, виплати допомоги по безробіттю, участі громадських та суспільно корисних роботах. Більше інформації про послуги.

Для пошуку роботи скористайтеся Єдиним портал вакансій.

08.09.2023

Внутрішні переселенці можуть самостійно переглядати актуальні пропозиції на Єдиному порталі вакансій. Також ця послуга доступна через чат-боти у Telegram і 

15.09.2023

Миколаївський обласний центр зайнятості з метою охоплення інформуванням більш широкого кола роботодавців та працівників долучився до проведення інформаційної кампанії "Виходь на світло!" організованої Державною службою України з питань праці, за сприянням проекту ЄС-МОП " На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні".

Ця компанія спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.

11.09.2023

Важливо!

Інформація для учасників бойових дій, людей з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей! Ви маєте можливість отримати безкоштовні консультації щодо заповнення документів, необхідних для участі в програмі єРобота та отримання грантових коштів, а також щодо ведення бізнесу отримувачами, які фактично отримали грант.

06.09.2023