Екскурсію до Баштанської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості.

27.02.2020

В Заводському районі Миколаївського міського центру зайнятості було проведено презентацію Заводського районного військового комісаріату та Херсонського прикордонного загону державної прикордонної служби України.

25.02.2020

Від ринку освітніх послуг до ринку праці: фахівці Новобузької районної філії Миколаївського ОЦЗ знайомлять учнів з інститутом кар’єрного радника та інститутом консультант роботодавця.

20.02.2020

Днями в Миколаївській районній філії Миколаївського ОЦЗ пройшло засідання круглого столу щодо координації діяльності з надання соціальних послуг суб’єктам пробації.

17.02.2020

Питання налагодження співпраці для удосконалення роботи щодо подолання торгівлі людьми в регіоні обговорювалось під час засідання круглого столу «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері  протидії торгівлі людьми у місті Первомайськ Миколаївської області», в якому взяла участь начальник відділу активної підтримки безробітних Первомайської міськрайонної філії Миколаївського ОЦЗ Оксана Доброжан

11.02.2020

Зустріч представника 35-тої бригади морської піхоти з безробітними, які перебувають на обліку Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості.

27.02.2020

Миколаївським міським центром зайнятості організовано економічну екскурсію на підприємство.

20.02.2020

В Миколаївському міському центрі зайнятості відбулось засідання комісії з питань надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

18.02.2020

В приміщенні Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбулося  засідання круглого столу щодо координації діяльності з надання соціальних послуг суб’єктам пробації, в якому взяв участь директор Березанської районної філії ОЦЗ Олексій Кравцов

11.02.2020

За підсумками зустрічі, яка відбулася в Арбузинській районній філії ОЦЗ з керівником Арбузинського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» Альоною Петренко, було досягнуто домовленість щодо продовження співпраці соціального партнерства та її результативності

10.02.2020