Днями відбулися 2 підсумкових вебінари  для фахівців служби зайнятості  - учасників проєкту «Підвищення обізнаності вразливого дорослого населення Миколаївської області щодо безпечної міграції та працевлаштування». Даний проєкт реалізується в 11 областях України за підтримки Міністерства соціальної політики, Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ), Міністерства закордонних справ Норвегії та USAID. В рамках  реалізації проєкту в жовтні були проведені 2 навчальні тренінги в онлайн форматі з підготовки  24 тренерів з числа фахівців служби зайнятості.  

Під час  підсумкового онлайн спілкування, організованого Миколаївським фондом  «Любисток», учасники проєкту ділилися враженнями від застосування нового онлайн інструментарію, проведення інтерактивних занять з безробітними громадянами. Всі фахівці зазначали важливість та актуальність даної тематики, відмічали корисну інформацію та цікаві презентаційні матеріали.

Учасниками проєкту є безробітні особи, які перебувають на обліку в центрах зайнятості міста та області. Головним онлайн інструментом для роботи з правилами з безпечної міграції та працевлаштування цього проєкту є нова розробка МОМ – інтерактивний ОНЛАЙН КВЕСТ (у ігровій формі) з безпечного працевлаштування «Шукаєш роботу? Спробуй свої сили!», який пройшли майже 300 безробітних Миколаївської області.

Всі бажаючи можуть долучитися до проходження онлайн квесту  з безпечного працевлаштування, за посиланням -  https://quest.stoptrafficking.org/

Відділ організації профорієнтації ОЦЗ

Анонс/Подія: 
Подія