В рамках співпраці Миколаївського міського центру зайнятості та  Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, днями було проведено робочу онлайн зустріч.

У зустрічі взяли участь заступник директора-начальник відділу сприяння зайнятості в Інгульському районі Миколаївського МЦЗ Ольга Кугляр та начальник Інгульського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Віталій Іванко.

Темою обговорення була можливість працевлаштування суб'єктів пробації, які перебувають на обліку в Інгульському районному відділі, надання їм статусу безробітного та працевлаштування осіб, звільнених з місць обмеження або позбавлення волі, в умовах дистанційної роботи центрів зайнятості.

Також під час спілкування були обговорені  нагальні питання, які виникають під час взаємодії соціальних партнерів, щодо надання послуг суб’єктам пробації та   визначені основні напрямки подальшої співпраці.

В результаті онлайн зустрічі консультацію щодо можливостей працевлаштування за допомогою служби зайнятості отримали 5 громадян, які  перебувають на обліку в центрі  пробації.

Відділ сприяння зайнятості в Інгульському районі Миколаївського МЦЗ

Анонс/Подія: 
Подія