Днями в Новобузькій районній філії Миколаївського ОЦЗ відбувся вебінар засобами ZOOM для осіб із обмеженими фізичними можливостями та представників таких підприємств району як  ПП "ЗОЛОТА НИВА 2019», ПП "ЛЮКС-ОЙЛ», ФІЛІЯ ПАТ "ДЕРЖАВНА ПРОДОВОЛЬЧО-ЗЕРНОВА КОРПОРАЦІЯ УКРАЇНИ"  НОВОПОЛТАВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР. Захід відбувся за участю  головного спеціаліста відділу з питань праці  та зайнятості УСЗН Новобузької РДА Тетяни Язловицької.

На початку заходу учасники ознайомились із сучасним інструментарієм надання послуг клієнтам служби зайнятості: відеорезюме, відеовакансії, QR – кодуванням інформаційного простору державної служби зайнятості. Логічним продовженням заходу була презентація спільної роботи фахівців служби зайнятості та управління соціального захисту населення щодо проходження навчання особами із обмеженими фізичними можливостями в установах, які надають послуги з професійної реабілітації.  Учасники заходу ознайомились із Центрами комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю „Галичина“, „Донбас“, „Поділля“ та Всеукраїнським центром комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (с. Лютіж), переліком професій, які можна там здобути та умовами проходження навчання. Головний спеціаліст відділу з питань праці  та зайнятості Тетяна Язловицька учасникам заходу навела приклади  про  жителів новобужжя , які скористались послугами Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю „Галичина“ та отримали вже по декілька професій.

«Карантинні обмеження ввели свої корективи в роботу служби зайнятості та все ж протягом 2020 року до Новобузької районної філії за послугами звернулась 61 особа із обмеженим фізичним можливостями, з них – 5 осіб працевлаштованих, 4 особи пройшли підвищення кваліфікації за замовленням роботодавців. Сьогодні ви приймаєте участь за допомогою сучасних технічних засобів, ви освоїли нові технології і вам під силу і пошук роботи, і набуття професійних навиків.  Головне – ваша цілеспрямованість у досягненні мети»,  –  по завершенні заходу резюмувала Тетяна Бабич.

С.Помінчук, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Новобузької районної філії ОЦЗ

Анонс/Подія: 
Подія