Саме за такою темою в приміщенні Березнегуватської районної філії засобами онлайн-зв’язку було проведено скайп-конференцію за участю роботодавців та соціальних партерів.

Директор філії Світлана Горбунова  приділила особливу увагу питанню висвітлення основних положень законодавства та послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям та особам з інвалідністю. Зокрема,  наголосила на  умовах подання інформації про наявні вакансії, в тому числі для осіб з інвалідністю; інформування роботодавців про професійно -кваліфікаційний склад таких осіб, які зареєстровані в службі зайнятості; можливість отримання ваучеру на навчання для сприяння підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці.

«Служба зайнятості, як сервісна установа сучасного формату, виходить на новий рівень обслуговування клієнтів - індивідуальний, бо певною часткою є безробітні, які відносяться до вразливих груп, зокрема це особи з інвалідністю. В роботі з представниками даної категорії безробітних фахівці філії застосовують активні програми запобігання довготривалому безробіттю, найефективнішою з яких є індивідуальна робота за підходом кейс-менеджмент, яка являє собою соціальний супровід при працевлаштуванні», - зазначила директорка.

В ході зустрічі були обговорені шляхи вирішення питання працевлаштування осіб даної категорії. Учасники заходу висловили сподівання на те, що сучасні можливості в роботі служби зайнятості та посилена співпраця прискорять результати працевлаштування осіб з інвалідністю, адже вони можуть бути такими ж ефективними працівниками, як і всі інші, і це дасть людині не лише заробіток, а й блага:  такі як спілкування, можливість самореалізації та кар’єри.

Березнегуватська районна філія ОЦЗ

Анонс/Подія: 
Подія