3 червня 2018 року в Інгульському районному центрі зайнятості відбувся черговий навчальний семінар-тренінг за участю представників Благодійного Фонду «ЛАСКА», що організований в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП).
14.06.2018

Під таким гаслом відбувся семінар в Миколаївському районному центрі зайнятості

12.06.2018
Перші кроки до управління власними грошима зробили шукачі роботи з Миколаєва під час тренінгу «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», що відбувся на базі Центрального районного центру зайнятості м. Миколаєва в рамках реалізації проекту USAID «Трансформація фінансового сектору». Серед учасників - внутрішньо переміщені особи, учасники АТО, випускники ПТНЗ та шкіл-інтернатів, особи передпенсійного віку.
08.06.2018

В рамках профорієнтаційної акції «Відпочинок з користю» фахівцями Доманівського РЦЗ для молодших школярів проводились профорієнтаційні заходи під назвою «Острови професій»

05.06.2018
В рамках профорієнтаційної акції служби зайнятості «Відпочинок з користю» фахівці Казанківського РЦЗ разом з Казанківською державною пожежно-рятувальною частиною головного управління державною службою України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області та краєзнавчим музеєм і учасниками АТО провели інтерактивний захід для учнів шкіл району.
05.06.2018

12 червня 2018 року фахівці Казанківського районного центру зайнятості провели інформаційний захід для засуджених Казанківської виправної колонії № 93, що розташована в с. Новоданилівка Казанківського району

13.06.2018
Державна служба зайнятості впродовж свого існування не була сторонньою у вирішенні проблем соціальної захищеності людей з інвалідністю, зокрема їх зайнятості. Громадянам з обмеженими функціональними можливостями, які зверталися за послугами до Очаківського міськрайонного центру зайнятості, завжди приділялася підвищена увага з боку спеціалістів. У справах на допомогу людям з інвалідністю центр зайнятості завжди міг розраховувати на співпрацю із соціальними партнерами.
08.06.2018
Питанню легалізації зайнятості був присвячений семінар, що відбувся в приміщені Братської районної державної адміністрації. Серед учасників директор Братського районного центру зайнятості Василь Вініченко.
08.06.2018

З метою проведення профорієнтаційної роботи начальник відділу активної підтримки безробітних Снігурівської районної філії ОЦЗ Олена Хижняк, відвідала Снігурівський комплексний центр реабілітації дітей інвалідів “Журавлик”

05.06.2018
Фахівці Вітовського районного центру зайнятості плідно співпрацюють з представниками військкомату та військових частин. Ось и цього разу на семінар з орієнтації на службу за контрактом було запрошено представника Державну прикордонну службу України.
31.05.2018