Питанню відкриття та успішного ведення підприємницької діяльності в Миколаївській районній філії Миколаївського ОЦЗ для шукачів роботи був проведений інформаційний семінар «Розпочни свій бізнес"

23.10.2020

До Дня захисника України Снігурівська районна філія Миколаївського ОЦЗ спільно з Снігурівським військовим комісаріатом провела семінар, присвячений військовій службі за контрактом у Збройних Силах України.

13.10.2020

У Миколаївському міському центрі зайнятості проведено семінар на тему легальної зайнятості.

23.09.2020

У Миколаївському міському центрі зайнятості пройшов інформаційний семінар за участю начальника відділу забезпечення зайнятості соціального захисту осіб з інвалідністю Миколаївського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів. 

14.09.2020

В Миколаївській районній філії Миколаївського ОЦЗ відбувся інформаційно-роз’яснювальний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

10.09.2020

З метою орієнтації на службу за контрактом у відділі сприяння зайнятості в Заводському районі Миколаївського міського центру зайнятості для безробітних була проведена презентація роботодавця - Заводського районного військового комісаріату

15.10.2020

Для шукачів роботи, які перебувають на обліку в Братській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості, був проведений семінар «Із орієнтації на службу в Збройних Силах України»

29.09.2020

З метою підвищення рівня поінформованості військовослужбовців та демобілізованих учасників АТО/ООС про послуги служби зайнятості, сприяння соціальної адаптації в цивільному середовищі в Первомайській міськрайонній філії Миколаївського ОЦЗ був проведений спеціалізований інформаційний семінар.

18.09.2020

У Миколаївському міському центрі зайнятості було проведено інформаційний захід для безробітних громадян за участю спеціаліста Пенсійного фонду України в Миколаївській області.

11.09.2020
Відновилась співпраця Миколаївського міського центру зайнятості з Державною прикордонною службою України та було проведено ряд семінарів.
31.08.2020