На базі будівельного коледжу спільно із Спілкою будівельників півдня України проведена конференція «HR Технології будівельної індустрії 2023: Виклики,Завдання, Перспективи».

Головна мета проведення – вирішити актуальні нині питання працевлаштування і утримання відтоку кадрів із регіону.

08.09.2023

У день знань у Миколаєві урочисто випустили першу групу помічників ветеранів. 23 помічники ветеранів отримали сертифікати про закінчення курсів, які проходили в Центрі ветеранського розвитку на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

01.09.2023

У серпні проводяться моніторингові візити керівників обласного центру зайнятості до структурних підрозділів. Людмила Алпєєва та Ірина Валах поспілкувалися з керівниками та фахівцями структурних підрозділів. Основне завдання - надати методичну допомогу колегам щодо покращення обслуговування роботодавців та шукачів роботи і застосування новітніх форм роботи. Важливою складовою є облаштування сучасних сервісних майданчиків служби. Лакмусовим папірцем роботи сьогодні є орієнтація на запити клієнтів та їх задоволеність наданими послугами.

14.08.2023

У квітні та травні 2023 року фахівці Миколаївського  обласного центру зайнятості в онлайн режимі пройшли навчання з основ психологічної підтримки в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка здійснюється за ініціативи Олени Зеленської, міжнародними експертами Israel Trauma Coalition та громадською організацією «Безбар’єрність». Упродовж тижня фахівці опановували базові навички самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях.

01.06.2023

Миколаївський обласний центр зайнятості з вересня розпочинає цикл тренінгів у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативи #Олена_Зеленська в співпраці з

01.09.2023

Команда Миколаївського обласного центру зайнятості взяла участь у тренінгу, присвяченому протидії торгівлі людьми. Він організований Міжнародною організацією з міграції на тему «Виявлення потенційних випадків торгівлі людьми і перенаправлення для отримання допомоги».

01.09.2023

12 червня – Всесвітній день боротьби з дитячою працею, який встановлений Міжнародною організацією праці, яка бореться з проявами експлуатації дітей на різних рівнях.

Південним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці ініційовано проведення засідання «круглого столу» для соціальних партнерів на тему «Боротьба з дитячою працею в Україні».

13.06.2023

26 травня начальник Управління реалізації політики зайнятості Миколаївського ОЦЗ Ірини Валах приймала участь в інформаційній сесії «Відкриття власного бізнесу ВПО: державна та міжнародна підтримка», яка відбулась за ініціативою «U-LEAD з Європою» (програма спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією). Учасниками зустрічі були посадові особи місцевого самоврядування – керівники структурних підрозділів, відповідальні за економічний розвиток та за роботу з внутрішньо переміщеними особами.

29.05.2023