Вбудована мініатюра для Не ризикуй власною свободою

Соціальний відеоролик з питань протидії торгівлі людьми

Урядовий контактний центр 1545

Call-центр національної поліції 0 800 50 02 02

27.07.2018
Вбудована мініатюра для Клуб професіоналов. Відпочинок з користю. ДОТ Дельфін.

18 червня на базі Дитячого оздоровчого табору «Дельфін»в с. Мала Корениха відбулось виїзне засідання Клубу професіоналів в рамках профорієнтаційної акції «Відпочинок з користю». Серед спікерів були представники вибухотехнічного відділу Головного управління Національної Поліції в Миколаївській області та Миколаївського професійного ліцею сфери послуг.

19.06.2018
Вбудована мініатюра для Клуб професіоналів в Миколаївській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №2

Миколаївський обласний центр зайнятості організував виїзне засідання клубу «ADAPT-PROFI» на базі Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2. Заняття відбулось в рамках Клубу професіоналів, тож школярі змогли не в теорії, а на практиці, за допомогою експертів-професіоналів, дізнатися про всі нюанси професій «взуттьовик» та «офіціант».

24.05.2018
Вбудована мініатюра для Мотиваційний фестиваль для молоді

Миколаївську молодь мотивували на впевненість та успіх. В концерт-холі «Юність» відбувся фестиваль під назвою «Вір в себе», де перед молодими людьми виступили сім спікерів: директори підприємств, керівник танцювального клубу, відомі спортсмени, які досягли високих результатів. В рамках фестивалю також відбулася презентація різних підприємств і навчальних закладів. Деталі в сюжеті ТРК «Сатурн»

23.04.2018
Вбудована мініатюра для Миколаївську молодь вчили вірити в себе

Секрети успіху від професіоналів та ярмарок вакансій. В обласному центрі відбувся молодіжний фестиваль "Вір в себе". Організував захід Миколаївський обласний центр зайнятості за підтримки Миколаївської обласної адміністрації та міської ради. Детиалі в сюжеті ТРК "Миколаїв"

20.04.2018