Важливим сьогодні є вибір молоддю свого професійного та кар’єрного майбутнього. Для вирішення цього питання Державна служба зайнятості пропонує скористатися Платформою з профорієнтації та розвитку кар'єри (http://profi.dcz.gov.ua/), яка містить 10 блоків невеликих тестів на різного спрямування. Кому необхідно визначити свої аналітичні чи загальні розумові здібності, або здатність до логічного мислення чи вміння працювати в команді, схильність до підприємницької діяльності– завітайте на профорієнтаційну  Платформу.

Якщо онлайн тестування на Платформі вам буде недостатньо, ви  можете пройти тестування у профорієнтолога служби зайнятості за допомогою програми «Профконсультант». Фахівець служби зайнятості надасть консультацію за вашими результатами тестування, і визначить  індивідуально-психологічні особливості та перелік професій, в яких ви можете реалізувати себе.

Є також чудова можливість пройти поглиблене безкоштовне тестування в зручний для вас час на платформі «Моя професія: консультаційна мережа» (https://myprofession.com.ua/). Завдяки цій веб-платформі можна дослідити професійну мотивацію, психологічні властивості особистості та структуру інтелекту.

У 2021 році скористалися згаданими онлайн ресурсами з вибору професії майже 2 тисячі громадян Миколаївської області.Серед них –школярі, студенти, безробітні, учасники АТО/ООС та інші категорії громадян.

Скористайтеся прекрасною можливістю – пройдіть тестування та пізнайте себе!