Які ж вони, самі привабливі професії, ті, в яких можна проявити всі свої таланти і реалізуватися у творчому плані? Представляємо вам наступний список.

МЕНЕДЖЕР З ТУРИЗМУ

Ця професія для тих, хто любить подорожувати і відвідувати нові місця. Такий спеціаліст у всьому допомагає клієнтам, які мріють подорожувати. В обов'язки менеджера по туризму входить: купівля квитків, організація трансферів, бронювання житла тощо. Спеціаліст в туристичній галузі заповнює анкети, збирає необхідні документи, займається оформленням страхування та візи.

ФОТОГРАФ

Зараз зробити професійну фотосесію можна практично скрізь. Однак далеко не кожен фотограф – справжній майстер своєї справи. Для цього треба не тільки мати чудовий смак і власне бачення, але і закінчити спеціальні курси.

ДИЗАЙНЕР

Дизайнер – це творча особистість, яка вміє креативно втілювати свої ідеї у життя, володіє відмінним почуттям естетики та гармонії, знає як створити хорошу композицію. Основна робота дизайнера – це створення візуального проєкту: ескізу одягу, веб-сторінки, інтер’єру, відео заставки тощо.

ФЛОРИСТ

Одна із актуальних та модних професій – флорист. Це і творча, і красива, і дійсно захоплююча робота, основам якої необхідно навчитися на курсах. Вона полягає в зборі різних букетів із різноманітних квітів.

СПОРТИВНИЙ ІНСТРУКТОР

Спортивний інструктор — це консультант, який складає для своїх клієнтів спортивну програму, стежить за її виконанням, курує тренувальний процес і надає рекомендації по режиму харчування. Вона дозволяє стежити за собою і завжди залишатися у відмінній формі. У хорошого спеціаліста з часом формується власна клієнтська мережа, яка забезпечує фінансове благополуччя.

СТЮАРДЕСА/Стюард

Фахівець рядового складу на водних і повітряних судах. Основним завданням такого фахівця є обслуговування пасажирів, турбота про їхню безпеку, при необхідності - надання медичної допомоги. Стюардеси і стюарди пояснюють правила користування рятувальними жилетами і кисневими масками, розносять продукти і напої.

МОДЕЛЬЄР

Ця професія дозволяє нести у світ красу, радувати дивним і незвичайним вбранням. Перспектив дуже багато: почавши із звичайної швачки, можна дійти до власної лінії одягу.

Головне, щоб робота приносила задоволення!

Бажаємо успіхів і значних досягнень в майбутній роботі!