Психолог
Всім відомо, що жінки по своїй натурі відмінні психологи. Вони чуйні, вміють вислухати і підтримати. Якщо отримати спеціальність психолога, можна не тільки допомагати людям, а й отримувати за це гідну заробітну плату.
Хороший психолог – це завжди затребувана професія.
Професія психолога, в наш час, є престижною і популярною. Психологія – це мистецтво спілкування, розуміння, підтримки і допомоги.
За допомогою до психолога звертається все більша кількість людей, адже в сучасному світі досить складно уникати стресу і кризи. Тому люди шукають підтримки і розуміння у фахівців.
Великий плюс: це професія – досить затребувана і популярна на ринку праці. Фахівець в області психології може стати співробітником як навчального закладу, так і правоохоронних органів або, наприклад, в’язниці. Досить часто фахівці цього напряму обирають приватну практику. Маючи освіту психолога, можна стати менеджером з підбору персоналу або психологічним тренером. Найбільш затребувана дана спеціальність серед жіночої статі.
Щоб стати психологом, слід мати вищу освіту за одним із напрямків:
• психологія,
• клінічна психологія,
• конфліктологія,
• психологічне консультування,
• дошкільна психологія і педагогіка.
Диплом в області психології можна отримати в багатьох вишах країни. Щоб бути висококваліфікованим фахівцем після основного навчання, необхідно проходження додаткових курсів і постійне підвищення кваліфікації.
В Миколаєві психологічну освіту можна отримати в Миколаївському національному університеті ім.В.О.Сухомлинського, Чорноморському національному університеті ім.Петра Могили, Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» та Міжнародному класичному університеті ім.П.Орлика.
Вчитель
З давніх-давен професія педагога вважається елітною і шанованою. Корінням професія вчителя сягає часів Стародавньої Греції, де були побудовані перші школи. Тільки самим наймудрішим було дозволено навчати підростаюче покоління. Сьогодні, ця професія не втрачає свою актуальність і широко популярна серед жінок.
В освітній сфері жінка може знайти себе в професії няні, викладача університету, репетитора, чи вчителя.
Вчитель – фахівець, який повинен не тільки багато знати, постійно розвиватися і йти в ногу з часом, а й вміти зацікавити молоду аудиторію, утримати їх увагу. Саме на плечі вчителів лягає відповідальна ноша рівня освіти наших дітей. Бути вчителем – покликання і талант.
Справжній вчитель повинен володіти сильною нервовою системою, умінням знаходити спільну мову з будь-якою дитиною, хорошою пам’яттю та ораторським мистецтвом. В обов’язки викладача входить безліч обов’язків: підготовка матеріалу для уроків і їх проведення, перевірка зошитів і контрольних робіт, оцінювання робіт учнів, психологічні бесіди зі школярами та їх батьками, організація батьківських зборів тощо.
Професія вчителя була, є і буде затребуваною, тому що кожне покоління обов’язково повинно навчатися.
Професію вчителя в Миколаєві можна отримати в Миколаївському національному університеті ім.В.О.Сухомлинського.

За матеріалами Інтернет-видань.