оп

12 шукачів роботи, які зареєстровані в Новобузькій районній філії Миколаївського ОЦЗ, 14 грудня стали учасниками бізнес-зустрічі «Разом до успіху», організованої за допомогою відеозв’язку Миколаївською обласною службою зайнятості.

В студії Миколаївського ОЦЗ було відзначено, що більше мільйона гривень допомоги на відкриття власної справи безробітним миколаївцям цього року надали в регіональній службі зайнятості.

«В Новобузькому районі двоє безробітних для відкриття власної справи у 2018 році отримали майже 51 300 тис. грн. – повідомила в студії Новобузької районної філії заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Тетяна Іщенко. – Долучайтесь до активних програм служби зайнятості, адже відкриття власної справи в сільській місцевості – це створене робоче місце своїми руками і допомога громаді!».

Актуальним бізнесом у Новобузькому районі є торгівля з лотка на ринку, послуги ательє з пошиву та ремонту одягу, а пріоритетними в районі є напрямки в садівництві, виноградарстві, ягідництві, овочівництві, переробній промисловості, у сфері обслуговування.

С.Помінчук, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Новобузької районної філії Миколаївського ОЦЗ