оп

В рамках співпраці між службою зайнятості та управлінням Держпраці у Заводському районі Миколаївського міського центру зайнятості 10 січня відбувся інформаційно-консультативний семінар для економічно активних підприємств, установ та організацій. В семінарі взяла участь головний державний інспектор управління Держпраці у Миколаївській області Олена Пшенична.

У вступному слові завідувач сектору по роботі з роботодавцями центру зайнятості О.Борисенко розповіла про ситуацію на ринку праці та про комплекс різноманітних соціальних послуг, які надає служба зайнятості.

Провідний фахівець з питань зайнятості В.Приходько проінформувала щодо зміни статистичної звітності, а саме інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2018 рік, порядок її заповнення та подання.

Олена Пшенична. надала роз’яснення щодо оформлення трудових відносин, про гарантії в оплаті праці, о відповідальності за порушення вимог трудового законодавства, про порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, о можливих підставах для проведення позапланових перевірок управління Держпраці для підприємств та організацій.

Підбиття підсумків семінару перейшло у жваве обговорення практичних моментів співпраці центру зайнятості та роботодавців. Було помітно, що учасники залишились задоволеними діалогом із фахівцями центру зайнятості та представником Держпраці у Миколаївській області.

В.Приходько, провідний фахівець з питань зайнятості Миколаївського міського центру зайнятості