09.07.2021 | 14:46

8 липня до Миколаївської обласної служби зайнятості завітали студенти ІІ курсу Миколаївського національного аграрного університету, які вчаться за напрямами менеджмент, публічне управління та адміністрування. Зустріч вийшла насиченою та різноплановою.

Студентів запросив до себе директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько, який також є випускником та викладачем цього університету. Спілкування вийшло жвавим та корисним, молодь цікавилась професійними перспективами в нашій області, особливостями роботи державної установи в умовах карантину.

Відвідувачам були презентовані сучасні послуги служби зайнятості для молоді, представлені інноваційні профорієнтаційні проєкти.

Наприкінці зустрічі майбутні менеджери мали змогу безпосередньо ознайомитись з технологією обслуговування клієнтів в Миколаївському міському центрі зайнятості, та переконались в комфортних та зручних умовах для пошуку роботи.

Профорієнтологи служби зайнятості запросили бажаючих до проходження тестування за допомогою різноманітних програм з подальшою консультацією у фахівців, для особистісного пізнання.

 Юнакам та дівчатам фахівці служби зайнятості побажали бути допитливими в навчанні, отримувати у виші максимум теоретичних знань, що стане їм у нагоді в недалекому майбутньому при їх професійній самореалізації.