07.02.2020 | 14:44

Робочий день 6 лютого фахівці Миколаївського обласного центру зайнятості завершили навчанням студентів-волонтерів Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Школа волонтерів – це компонент проєкту МОЦЗ «Професійний вимір», який націлений на розвиток SoftSkills у студентів, шляхом організації тренінгової роботи та формування уявлення про ринок праці в школярів.

SoftSkillsдозволяють бути успішним незалежно від специфіки діяльності та напрямку, в якому працює людина. Традиційно в психології їх відносять до числа соціальних навичок: вміння переконувати, знаходити підхід до людей, лідирувати, міжособистісне спілкування, ведення переговорних процесів, робота в команді, особистісний розвиток, управління часом, ерудованість, креативність та інше. Тому на черговому зібранні Школи волонтерів профілогині Наталя Фоменко та Наталія Божок розповідали як бути ефективним тренером на профорієнтаційному тренінгу та презентували можливості Миколаївської обласної служби зайнятості.

Для підготовки до тренінгу студентам рекомендували використати Е-сервіси служби зайнятості, зокрема :
- Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри на profi.dcz.gov.ua ;
- Консультаційну мережу «Моя професія» на myprofession.com.ua ;
- Інтерактивну карту навчальних закладів Миколаївської обласної служби зайнятості https://cutt.ly/srSDgwK
- Кластер професій https://cutt.ly/hrSDhes;

Також увагу студентів-волонтерів було звернено на тенденції сучасного ринку праці та важливість усвідомленого вибору майбутнього фаху в учнівської молоді.

Відділ організації профорієнтації Миколаївського ОЦЗ