07.11.2019 | 10:37

Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи.

Днями в Миколаївському міському центрі зайнятості відбулося засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

На засіданні комісії свій бізнес-план успішно захистили Костянтин Кравчук та Руслана Мороз, які розповіли про свої бізнес-ідеї та довели їх перспективність та значимість.

Колишній військовослужбовець Костянтин Кравчук, який буде надавати туристичні послуги населенню, завжди мріяв про далекі подорожі та пригоди,  і таким чином зупинився на ідеї розвитку туристичної фірми.

Руслана Мороз буде надавати психологічні послуги, і завдяки її багаторічному досвіду роботи та практики тепер має можливість займатися цим самостійно.

Бажаємо майбутнім підприємцям знайти своїх клієнтів та успіху у становленні власної справи!

Н.Продан, провідний фахівець з питань зайнятості активної підтримки безробітних Миколаївського міського центру зайнятості