02.10.2019 | 13:06

В Очаківській міськрайонній філії Миколаївського обласного центру зайнятості на замовлення ТОВ «АТБ – маркет» відбувся мініярмарок вакансій. Такі заходи є ефективним майданчиком для спілкування між роботодавцем та людьми, які перебувають у пошуку роботи.

До уваги присутніх були запропоновані вакансії продавців – консультантів, охоронників та вантажників. В ході заходу менеджер по персоналу презентувала актуальну інформацію про компанію та кар’єрні можливості. Учасники ознайомились з діяльністю та специфікою роботи товариства, графіком та системою оплати праці, соціальними гарантіями, можливостями навчання.

Слід зазначити, що кадрові потреби підприємства знаходяться під постійною увагою фахівців філії, за час співпраці проведено 7 мініярмарок вакансій, в оперативному порядку укомплектовані 18 вакансій.

Примітка: «АТБ» - найбільша мережа України, що динамічно розвивається, сучасні підходи до розробки маркетингової стратегії, логістики, контролю якості продовольчих товарів та обслуговування клієнтів забезпечили підприємству позиції лідера в торговельній галузі країни, як за кількістю покупців, так й за товарообігом та податковим видаткам.

З року в рік ярмарок викликає значне зацікавлення як з боку компанії, так і з боку шукачів роботи.

Очаківська міськрайонна філія Миколаївського ОЦЗ