11.10.2018 | 14:22

З нагоди Дня працівників освіти та Дня святкування міста Снігурівка в рамках профорієнтаційної акції «Палітра професій» Снігурівською районною філією Миколаївського ОЦЗ проведено профорієнтаційний захід для студентів Снігурівського професійного ліцею на базі Снігурівської центральної районної бібліотеки. Почесними гостями даного заходу були: Олександр Іванович Шевцов - ветеран Другої світової війни, вчитель з багаторічним стажем та Анатолій Володимирович Заяць - журналіст, працівник районного історико-краєзнавчого музею.

«Все в цьому житті починається з хорошого вчителя, якого має кожна людина на Землі. Вчитель – це людина, яка плекає розумне, успішне і виховане покоління»- з такими словами звернулася до присутніх фахівець філії Олена Хижняк. 

«Мені 95 років і мій професійний шлях був довгим та тернистим. Але правду кажуть, якщо ти любиш те, чим займаєшся, то й робота йде в радість. Багато років я пропрацював вчителем фізичної культури та викладав військову справу в Снігурівській ЗОШ №1. І багато хто з моїх учнів повʼязав своє життя з військовою справою», - розповів О. Шевцов,- «Майбутнє нашого міста за вами, шановна молодь, тож зростайте, навчайтеся та розвивайте своє місто».

Присутні дізнались про історію виникнення нашого міста та про відомих особистостей, які зробили величезний внесок в заснування і розвиток м. Снігурівки. До уваги учнів було представлено книжково-ілюстративний перегляд літератури: «Нагадати про те, що було, описати те, що є...». Серед усіх виставок не можна було не помітити цікаву, яскраву фото - виставку «Рідний край – моя Снігурівщина».

«Так склалося, що співпала дата таких важливих свят «День вчителя» та «День міста», бо ж людина навчається впродовж всього свого життя, і починає це з рідного міста. Зараз ви вже студенти, але попереду ще довгий професійний шлях, на якому головне не схибити та правильно вибудувати план професійного зростання. В цьому вам завжди готові допомогти фахівці служби зайнятості, а також використовуйте «Платформу профорієнтації та розвитку карʼєри на офіційному сайті служби зайнятості www.dcz.gov.ua», - наприкінці резюмувала Олена Хижняк.

О. Хижняк, начальник відділу активної підтримки безробітних Снігурівської районної філії