12.07.2018 | 16:18

В Заводському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для виробничого підрозділу служби колії «Миколаївська дистанція колії» РФ Одеська залізниця» ПАТ «Українська залізниця». Укрзалізниця є однією із найбільших організацій в країні, яка покриває практично всю територію країни та забезпечує роботою багато тисяч українців. Тож, поглиблена співпраця із службою зайнятості, зокрема, щодо укомплектування вільних вакансій, є вкрай важливою.

Начальник відділу кадрів ВПСК «Миколаївська дистанція колії» Юрій Полів’ян повідомив, що  Миколаївська дистанція колії  є  виробничим  підрозділом ПАТ «Українська залізниця», який займається капітальним ремонтом залізничних шляхів, безпекою залізничних перевезень. Наразі актуальними є вакансії монтера колії та  ремонтника штучних споруд. Робота на підприємстві досить важка та відповідальна, тому і її оплата на достойному рівні, яка включає цілу низку заохочень: це і доплати за вислугу років, за шкідливі умови праці; щомісячне преміювання; можливість отримання безкоштовних залізничних квитків; щорічне оздоровлення працівників та членів їх сімей; можливість підвищення кваліфікації та кар’єрного росту.

Ярмарок вакансій пройшов  дуже цікаво та інформативно, всі присутні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцю за приділену увагу. В заході взяли участь 8 безробітних.  2 особи, які зацікавились пропозицією  були запрошені на співбесіду.

 

С. Гапішко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Заводського РЦЗ