27.11.2020 | 15:56

В рамках  проєкту  «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» 24 та 26 листопада 2020 року для військовослужбовців фахівчинями з профорієнтації Миколаївського обласного центру зайнятості Наталією Русановою та Наталією Фоменко проведені онлайн заняття з техніки пошуку роботи. Учасники дізналися про основні ресурси щодо працевлаштування, правила складання резюме, їх види, секрети успішного проходження співбесіди з роботодавцем. Учасники переглянули  відеоролик серіалу «Пошук роботи»,  який розкриває питання самопрезентації.

Даний проєкт в Миколаєві реалізується навчально-науковим інститутом післядипломної освіти Чорноморського національного університету імені Петра Могили та спрямований на професійну перепідготовку, психологічну адаптацію та працевлаштування військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей. Миколаївський обласний центр зайнятості протягом кількох років активно співпрацює з  навчальним закладом у реалізації проєкту в м. Миколаєві.

Довідково про проєкт:

Основу проєкту складає професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці, сприяння учасникам проєкту у соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві. Виконавцями основної частини проєкту є навчальні заклади України і норвезький університет NORD. Координатор проєкту в Україні - Міжнародний фонд соціальної адаптації. Проєкт фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії за участю українських партнерів проєкту.

У період 2003 - 2019 років учасниками проєкту по Україні  стали  майже 11 тис. осіб, серед них 1401 учасників АТО/ООС.З початку реалізації проєкту в ньому було задіяно 39 українських міст та понад 20 вищих навчальних закладів України.

Відділ організації профорієнтації ОЦЗ