оп
08.01.2019 | 09:18

З метою інформування про сучасні можливості служби зайнятості, консультування з питань законодавства про зайнятість та соціальне страхування на випадок безробіття, вивчення поточної та перспективної потреби в кадрах директором Березнегуватської районної філії Миколаївського ОЦЗ Тетяною Слісаренко та заступником начальника відділу надання соціальних послуг Світланою Авраменко проведено ряд робочих зустрічей з фізичними особами - підприємцями, які є успішними на ринку праці району та новоствореним підприємцем, який тільки починає свою діяльність.

Так, спілкуючись з підприємцем Тетяною Козаченко, яка займається торгівлею будівельних матеріалів, визначили шляхи подальшої співпраці в плані створення робочих місць та працевлаштування осіб з числа безробітних.

Підприємець Олена Чорниш має на меті тимчасово працевлаштувати прибиральника в магазин продовольчих товарів і неодмінно за сприянням служби зайнятості.

Новостворений підприємець Наталя Хохлова отримала весь спектр послуг служби зайнятості та планує працевлаштувати продавця продовольчих товарів з числа соціально-незахищених категорій населення з компенсацією єдиного внеску.

Такі заходи важливі та необхідні в нашій роботі, оскільки неодмінно принесуть свої плоди. Ми добре розуміємо суспільну важливість цієї справи та прагнемо залучити всі важелі, які б сприяли ефективній роботі служби зайнятості в даному напрямку.

Березнегуватська районна філія Миколаївського ОЦЗ