12.07.2021 | 12:41

Миколаївська обласна служба зайнятості відтепер використовує електронні документи

Відтепер електронні версії ID-паспорта, довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків та закордонного паспорта доступні в мобільному додатку Дія в смартфоні стали повним юридичним аналогом паперових документів.

Верховна Рада ухвалила, а Президент України підписав 15 квітня  2021 року закон №4355 «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» щодо безперешкодного використання електронного паспорта. Закон набуде чинності 23 серпня 2021 року.

З 15 квітня стало можливим використання цифрових документів, які є в мобільному додатку Дія під час реєстрації та відвідування центрів зайнятості. 

Так, під час реєстрації на рівні з паперовими документами клієнти можуть використовувати їх електронні аналоги. На сьогодні вже реалізовано можливість пред’являти електронний варіант ID-паспорта, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків. 

Миколаївська обласна служба зайнятості активно долучилася до використання в роботі електронних документів та їх ідентифікації  засобами  застосунку «Дія».

З 15.04.2021 по 10.06.2021 Миколаївським міським центром зайнятості та філіями Миколаївського обласного центру зайнятості здійснено 175 транзакцій для зчитування електронних документів під час обслуговування клієнтів.

Щоб скористатися можливістю використання цифрових документів під час відвідування служби зайнятості, достатньо повідомити про це фахівця центру.

Більше за посиланням:

https://diia.gov.ua/news/yak-koristuvatisya-cifrovimi-pasportami-v-diyi

Використання електронних документів, відображених у застосунку «Дія»,  є безпечним, зручним у використанні та сучасним! Долучайтеся – служба зайнятості крокує в ногу з часом! 

 

Відділ організації

сприяння працевлаштуванню ОЦЗ