09.07.2019 | 10:56

Державна служба зайнятості постійно працює над впровадженням в роботу новацій, головною метою яких є надання якісних сервісних послуг та пришвидшення працевлаштування шукачів роботи. Однією з таких новацій є впровадження в роботу  Інституту карʼєрного радника.  Фахівці Снігурівської районної філії активно долучилися до впровадження в роботу новацій служби зайнятості на чолі з  директор  філії, яка  вже впродовж двох тижнів виконує функції реєстратора два рази на тиждень.

Виконуючи роль реєстратора, Ірина Заприкут на практиці вчить фахівців як змінити монолог на діалог між клієнтом та фахівцем  філії, як спільно та за взаємною згодою визначати кінцеву мету співробітництва та шляхи досягнення цієї мети. При спілкуванні з клієнтами, які звертались до Снігурівської районної філії,  директор оцінювала ризики та можливості при працевлаштуванні, надавала свої рекомендації клієнтам щодо прискорення працевлаштування. Також при веденні прийому директор ознайомлювала про послуги, які шукач роботи може отримати в  службі зайнятості та з вакансіями, які є на даний час в районі та перспективними, тому що як керівник добре ознайомлена з перспективами розвитку ринку праці Снігурівщини.  Також керівник філії освоїла та проводила первинне профілювання, де визначала потенціал працевлаштування шукача роботи.

Результатом роботи директора як реєстратора стало працевлаштування 7 шукачів роботи, з них 6  за договорами цивільно - правового характеру.

Ю.Юхненко, заступник директора- начальник відділу організації працевлаштування населення Снігурівської районної філії ОЦЗ