оп
12.02.2019 | 10:14

8 лютого фахівці Миколаївської районної філії Миколаївського ОЦЗ відвідали Кір'яківську ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області. Для учнів 8-10 класів було проведено профорієнтаційний захід «Вибір професії – життєвий вибір».

Заступник директора Миколаївської РФ Кристина Висоцька розповіла школярам, що обласною службою зайнятості запроваджено комплексний профорієнтаційний супровід учнів випускних класів шкіл області, починаючи з 8 класу і до закінчення школи. Розпочата багатоетапна робота з анкетування учнів 8-х класів, з метою визначення напрямків професійної діяльності, які цікавлять школярів. Також підкреслила, що для того щоб майбутній фах був справді свідомим і вільним, необхідно враховувати принаймні три фактори: інформованість про світ професій, знання своїх особистих схильностей, уміння співвідносити особисті риси з вимогами, які пред’являють професія і спеціальність.

За результатами зустрічі учні пройшли профорієнтаційне тестування для визначення професійних здібностей та допомоги у виборі майбутньої професії.

Миколаївська районна філія Миколаївського ОЦЗ