07.11.2018 | 15:48

Для того щоб зазирнути у майбутнє та виявити основні фактори, що впливають на вибір професії, Новооодеською районною філією ОЦЗ був проведений День відкритих дверей для учнів 10 та 11 класів Новоодеської ЗОШ №1.

Під час оглядової екскурсії по установі школярі мали змогу ознайомитися з послугами, які надає служба зайнятості, станом ринку праці району, професіями та спеціальностями, що мають попит. Крім того, учні мали змогу переглянути профорієнтаційні відеоролики та «Презентацію професій залізничної галузі».

Також старшокласників ознайомили з можливістю тестування за допомогою профдіагностичного комплексу «Веб-базована платформа для онлайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Юнаки та дівчата зацікавились барометром професій, паспортами підприємств району, каталогами успішних підприємців  та папками з описом професій.

Школярі отримали багато корисної та важливої інформації, що обов’язково стане їм у нагоді при вирішенні питання професійного вибору.

Л.Сиротюк, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Новоодеської районної філії ОЦЗ