10.06.2024 | 10:26

Сьогодні в Силах оборони України більше 1,2 мільйонів захисників і захисниць, з них - 800 тисяч мають статус учасників бойових дій. Після перемоги вони будуть повертатися додому - до родини, в громади, в трудові колективи.

Проаналізувавши стан справ у громадах, стало очевидним, що вони очікують певних інструментів та рішень у сфері реінтеграції нинішніх учасників і учасниць бойових дій, завтрашніх - ветеранів та членів їхніх родин. Обговорення цих важливих питань відбудеться під час Всеукраїнського діалогу: громади-ветеранам 2024. У заході візьмуть участь 25 спікерів, серед яких представники  влади, Державної служби зайнятості, громад та громадських організацій.   

Під час цієї події буде озвучено низку офіційних рішень, які напряму стосуються ветеранської політики. Окрім цього, присутні поділяться  практичними кейсами і пілотними проєктами, які стосуються розбудови спроможностей громад щодо підтримки ветеранів і ветеранок, а також членів їхніх родин. Мова йтиме, в тому числі, і про наскрізний кейс менеджмент, який присутній на різних етапах: мобілізація (контракт) - служба - лікування (за потреби) - демобілізація - повернення в громаду.  

Долучитися до трансляції можна за посиланням

Довідково: захід проводиться за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України» та за підтримки Програми реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США.