оп
09.11.2018 | 15:35

Сьогодні, 9 листопада, директор Миколаївського обласного центру зайнятості взяв участь у всеукраїнському форумі «Ветеран – успішний підприємець». Під час урочистого відкриття в обласному Палаці культури відбувалася виставка проектів підприємців – учасників АТО та програм підтримки ветеранського бізнесу.

За словами Д.Оборонька, з початку 2018 року за сприянням служби зайнятості в Миколаївській області 27 осіб з числа зареєстрованих безробітних отримали одноразову допомогу з безробіття для організації підприємницької діяльності, з них 12 учасників АТО

«На допомогу для організації підприємницької діяльності з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття виплачено 944 тис. грн. саме учасникам АТО, що складає майже 80% річного кошторису для Миколаївської області. Максимальна сума виплаченої такої допомоги склала 60 тис. грн., – повідомив керівник ОЦЗ. – Діапазон бізнес-ідей воїнів дуже широкий – це і послуги міні-кав’ярні, салону краси, масажні, з ремонту та будівництва, сфера продажів, вирощування сільськогосподарських культур тощо».

Під час форуму Дмитро Оборонько поспілкувався із В’ячеславом Марченком, заступником Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, стосовно співпраці та можливості надання допомоги військовослужбовцям, які повернулися із зони бойових дій, а також допомоги родинам тих воїнів, які не повернулися з війни. Зокрема йшлося про нові види громадських робіт, які передбачають допомогу родинам учасників АТО та організацію інформаційних заходів з інформування колишніх військовослужбовців про потреби на ринку праці, послуги служби зайнятості та різноманітні ініціативи і проекти, що сприяють започаткуванню та розвитку бізнесу.

         Відділ інформаційної роботи ОЦЗ