13.08.2019 | 14:05

Сьогодні, 13 серпня, в Миколаєві на вулиці Соборній відбувся вуличний ярмарок вакансій, який організувала Миколаївська обласна служба зайнятості для АТ «Укрпошта». Під час заходу фахівці підприємства і служби зайнятості презентували вакансії та запрошували на роботу городян і гостей міста.

«З початку цього року підприємство подало до служби зайнятості 95 вакансій, у тому числі для осіб з обмеженими фізичними можливостями. На сьогоднішній день ми допомогли укомплектувати 50%. Наразі база даних вакансій Миколаївської обласної служби зайнятості налічує 25 актуальних вакансій та 52 вакансії з альтернативних джерел – це водій, авторемонтник, слюсар-ремонтник, механік, менеджер, інкасатор, листоноша, начальник відділення зв’язку, заступник начальника відділу. Всього за роки співпраці з Миколаївською дирекцією АТ «Укрпошта» до служби зайнятості подано майже 2000 вакансій», – розповів директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

За словами керівника Миколаївської дирекції «Укрпошти» Єгора Косорукова підприємство має амбітні плани розвитку, тому підбирає для роботи претендентів, які мають активну позицію і бажання працювати, не залежно від віку і досвіду роботи. «Враховуючи наші амбітні плани, ми запрошуємо на роботу різних фахівців – від вантажників до начальників відділень, і  пропонуємо зарплату середню по місту для цих вакансій. Для тих, хто не має досвіду роботи, ми проводимо навчання і стажування на робочому місці», – підкреслив Є. Косоруков.

Окрім пропозицій роботи від «Укрпошти», сотні шукачів роботи і випадкові перехожі мали можливість ознайомитися з вакансіями по місту Миколаєву, скласти експресрезюме, пройти профдіагностичне тестування.

Ігор, один із безробітних, який прийшов на ярмарок розглянути пропозиції роботи системного адміністратора, відзначив зручну локацію ярмарку, оскільки захід відбувався навпроти головного відділення АТ «Укрпошта» в Миколаївській області: «Ось я подивився вакансію і можу відразу підійти в офіс і подивитися, з чим і як тут працюють, які умови пропонують та поспілкуватися з працівниками».

Загалом ярмарок відвідали щонайменше 300 осіб. «Ми розуміємо, що ярмарок вакансій не забезпечить повне укомплектування кадрами підприємство, але близько 20 осіб вже виявили бажання прийти на співбесіду – це добрий результат. До того ж, таке неформальне спілкування надасть можливість шукачам роботи налагодити перспективні контакти з роботодавцем», – зауважив Д.Оборонько.

Відділ інформаційної роботи ОЦЗ