11.10.2018 | 14:16

Забезпечуючи тимчасовою зайнятістю безробітних громадян, Братська районна філія ОЦЗ активно співпрацює у напрямку організації громадських робіт з органами місцевого самоврядування.

З початку року між Братською районною філією Миколаївської області та селищною і сільськими радами укладено 66 договорів про організацію громадських робіт.

До участі у суспільно корисних роботах залучено 176 безробітних, які брали участь в благоустрої територій населених пунктів, впорядкуванні місць поховання захисників Вітчизни, меморіалів, кладовищ; ліквідації снігових заметів. Також, в цьому році безробітні були  залучені до нових видів громадських робіт: облаштування дитячих, спортивних та інших майданчиків; догляд за одинокими непрацездатними особами похилого віку та інвалідами; надання допомоги сім'ям, члени яких загинули, постраждали чи є учасниками військових дій.

Проведення громадських робіт має завжди очевидну користь: для громади – підтримка благоустрою місцевої території, для учасників залучених до робіт – тимчасова зайнятість і додаткове матеріальне забезпечення

Братська районна філія Миколаївського ОЦЗ