08.01.2020 | 11:03

Служба зайнятості проводить активну роботу з особами, які брали безпосередню участь в АТО/ООС. Люди, які зараз намагаються знайти себе в новій ролі, звертаються до центру зайнятості по допомогу.

З початку року до Миколаївського міського центру зайнятості звернулися 204 особи зазначеної категорії, 93 особи були працевлаштовані, в тому числі, 24 особи – після проходження навчання.

Одним з таких безробітних є Юрій Дуров. Він звернувся до Миколаївського МЦЗ в березні 2019 року та отримав статус безробітного. З початку перебування на обліку велась активна співпраця фахівців служби зайнятості з безробітним в напрямку працевлаштування Юрія Олександровича.

Довгий час наш підопічний був приватним підприємцем. Після закриття власної справи, вирішив піти на службу. Коли закінчився контракт, Юрій звернувся до нас по допомогу для пошуку роботи. Рівень заробітної плати у безробітного був достатньо високий, тому від всіх запропонованих пропозицій він відмовлявся. За освітою Юрій практичний психолог, але в нього була мрія – отримати нову професію. За сприянням служби зайнятості він пройшов навчання за професією водій тролейбуса з липня по грудень 2019 року під замовлення роботодавця.

Після успішного завершення навчання Юрій був працевлаштований на вищезазначену посаду з 23 грудня 2019 року.

Безробітний залишився задоволений роботою спеціалістів Миколаївського МЦЗ, а наш колектив й надалі активно продовжує роботу зі своїми клієнтами, які потребують соціального захисту, підтримки та допомоги в підборі кадрів.

Миколаївський міський центр зайнятості