20.02.2024 | 16:00

Ухвалено рішення за урядовими програмами "Власна справа" та "Грант для ветеранів та їх подружжя", які подавали заяви на отримання мікрогрантів у період з 15 по 28 січня 2024 року з урахуванням доопрацьованих заяв, поданих у попередні періоди. Файл з переліком номерів заяв, які набрали найбільшу сукупну кількість балів за програмою "Власна справа", можна завантажити тут

За результатами розгляду заяв було ухвалено 434 позитивних рішень на загальну суму більше 103 млн грн. Передбачається, що отримувачі створять 890 нових робочих місць. Серед регіонів з найбільшою кількостю схвалених заявок у цього разу в лідерах Львівська область (13%), м. Київ (10%), Київська (8%), Івано-Франківська (6%) та Рівненська (6%) області. Переможці здійснюють або планують розпочати свою господарську діяльність переважно в таких видах діяльності: гуртова/роздрібна торгівля та ремонт автотранспорту (33%), тимчасове розміщення й організація харчування (17%), переробна промисловість (14%), надання інших видів послуг (8%), охорона здоров'я та надання соціальної допомоги (7%). Майже 81% отримувачів вже мають діючий бізнес, із них фізичні особи-підприємці складають трохи більше 73%, а юридичні особи - 7%. Більше 61% фізичних осіб та ФОП становлять жінки. Мають досвід роботи у напрямі реалізації власної справи: більше 1 року - більше 65% фізичних осіб, до 1 року - майже 24%. Більше 74% отримувачів мають вищу освіту, 11% - середню спеціальну (технікум, коледж). Детальна статистика за даний період подання заяв, а також з початку року зазначена у нашій інфографіці, розташованій нижче.

 Звертаємо вашу увагу, що перелік ухвалених заявок за програмою "Грант для ветеранів та їх подружжя" за аналогічний період можна завантажити тут.  Щодо результатів, то цього разу було ухвалено 35 позитивних рішень, що передбачає створення 75 нових робочих місць. Майже 66% отримувачів є учасниками бойових дій, 60% з них мають вищу освіту, більше 65% з них - діючі підприємці. 

Нагадуємо, що подати заявку за будь-якою програмою урядового проєкту єРобота можна через портал Дія

Для збільшення зображення необхідно навести курсор на обрану інфографіку та натиснути на неї.