оп
16.11.2018 | 15:41

Сьогодні, 16 листопада, в Миколаєві відбулась міжрегіональна нарада з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Впровадження європейських стандартів гендерної рівності у всіх сферах життя суспільства.

Серед учасників заходу були присутні Народний депутат України Тарас Кремінь, віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович, голова Миколаївської обласної держадміністрації Олексій Савченко, голова обласної ради Вікторія Москалено, директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

В ході зустрічі Д. Оборонько, спілкуючись з Н.Федорович, розповів, що регіональною службою зайнятості проводиться робота із забезпечення рівних можливостей як жінок, так і чоловіків щодо доступу до соціальних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням.

«Фахівці служби зайнятості значну увагу приділяють питанню зайнятості жінок, оскільки, за статистичними даними, їхні можливості при здобутті високооплачуваних робочих місць значно звужені порівняно з чоловічими. В центрах зайнятості систематично проводяться заходи, спрямовані, з одного боку – на формування у роботодавців рівноправного ставлення до обох статей при прийнятті на роботу, з іншого – на переконання жінок в необхідності активного пошуку роботи, відповідальності за власні дії, впевненості у власних силах щодо можливості подолання тимчасових труднощів, пов’язаних з безробіттям», – зазначив Д.Оборонько.

 

Довідково: За 10 місяців 2018 року Миколаївською обласною службою зайнятості проведено 134 семінари з гендерних питань, в яких взяли участь 1933 особи, організовано 159 семінарів «Жінка на ринку праці» за участю  1852  представниць жіночої статі.

Протягом січня-жовтня 2018 року профорієнтаційними послугами охоплені більше 19 тис. жінок з числа безробітних, яким надано майже 74 тис. послуг,  в тому числі із застосуванням сучасних методик тестування.

Відділ інформаційної роботи Миколаївського ОЦЗ