09.10.2020 | 10:35

Співпраця  Миколаївської обласної служби зайнятості з  представниками загальноосвітніх навчальних закладів – один із актуальних напрямів у проведенні профорієнтаційної роботи.

Під час онлайн конференції, яку провів 08 жовтня Миколаївський обласний центр зайнятості для педагогічних працівників області за темою  «Сучасні  профорієнтаційні послуги служби зайнятості для шкільної молоді», мова йшла про сучасні підходи служби зайнятості як засіб професійного розвитку та побудови кар’єри молоддю. Презентовані послуги з тестування за допомогою автоматизованого робочого місця  «ПрофКонсультант»,  Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри, онлайн ресурсу  «Моя професія: консультаційна  мережа».

В ході заходу також представлені онлайн проєкти Миколаївського обласного центру зайнятості - «Кластер професій», Інтерактивна карта навчальних закладів,  «Перлини професій».

Презентувалися також  профорієнтаційні доробки колег з різних регіонів України  - мобільний додаток «Центр професійної орієнтації» Донецького ОЦЗ, платформа Smartjob Харківського ОЦЗ, амоторські відепрезентації професій в рамках Всеукраїнського проєкту «ХочешЗможешDoit», ініційованого Херсонським ОЦЗ.

Про матеріали профорієнтаційних розробок проінформовано учасників за допомогою інтернет - платформи  CareeHub.

Крім того була надана інформація про можливість надання  методичної допомоги фахівцями служби зайнятості педагогічним працівникам у проведенні професійної орієнтації школярів.

В заході взяли участь більше 80 педагогів Миколаївської області, які проводять профорієнтаційну роботу зі старшокласниками. Учасники подякували за надану інформацію та корисні онлайн посилання.

Відділ організації профорієнтації ОЦЗ