14.03.2019 | 15:49

Однією з послуг служби зайнятості для сприяння швидкого працевлаштування та зайнятості є допомога у започаткуванні власної справи шляхом надання безробітним одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Цією послугою центру зайнятості користуються безробітні з активною життєвою позицією, які мають схильності та потенціал для ведення підприємництва.

Так, в Миколаївському міському центрі зайнятості, 11 березня відбулося перше в новому році засідання комісії з вирішення питання надання одноразової допомоги по безробіттю для відкриття підприємницької діяльності на якій було розглянуто бізнес-плани 2 безробітних – «Студія авто детейлінгу в місті Миколаєві» (Андрія Бото) та «Надання послуг таксі» (Віталія Рябова), які обґрунтували членам комісії рентабельність своїх бізнес-ідей та презентували план для ведення успішної самозайнятості.

Члени комісії розглянули доцільність виплати на відкриття підприємництва, перевірили всі необхідні документи та рекомендували директору Миколаївського міського центру зайнятості надати вищевказаним безробітним одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Побажаємо Віталію та Андрію, щоб їх власна справа приносила не тільки прибуток, а й задоволення від улюбленої роботи!

Н.Продан, провідний фахівець з питань зайнятості Миколаївського міського центру зайнятості