оп
27.12.2018 | 10:23

Березнегуватська районна філія Миколаївського ОЦЗ співпрацює з філією ДП «Миколаївський облавтодор» «Березнегуватський райавтодор» з метою вивчення поточної та перспективної потреби в кадрах, інформування про сучасні можливості служби зайнятості, надання консультацій законодавства про зайнятість населення тощо.

Днями заступник начальника відділу надання соціальних послуг Світлана Авраменко провела робочу зустріч з керівником підприємства Анатолієм Лейбиченком.

В ході зустрічі С.Авраменко презентувала основні послуги для роботодавців, надала роз’яснення щодо чинного законодавства України «Про зайнятість населення», про права та обов’язки роботодавців у процесі взаємодії зі службою зайнятості, ознайомила з сучасними сервісами: відеорезюме, Skype-співбесіда, електронні кабінети роботодавця та безробітного.

Керівник підприємства зацікавився інформацією щодо можливостей залучення безробітних до робіт тимчасового характеру та висловив побажання щодо подальшої співпраці зі службою зайнятості, адже вирішення питання укомплектування підприємства кадрами - спільне питання.

Березнегуватська районна філія Миколаївського ОЦЗ