оп
21.12.2018 | 15:07

Обслуговування клієнтів в оn-line-режимі, адресна допомога шукачам роботи кар’єрними радниками, співпраця з роботодавцями, зокрема в об’єднаних територіальних громадах і рекрутингові послуги – такі основні акценти роботи регіональної служби зайнятості в новому році. Про це йшлося сьогодні, 21 грудня, в Миколаївському обласному центрі зайнятості під час наради з обласним апаратом, керівниками та технологами міськрайонних філій ОЦЗ та міського центру зайнятості, яку провів директор ОЦЗ Дмитро Оборонько.

В ході зустрічі було підбито підсумки роботи 2018 року, проаналізовано методики впровадження інновацій та заплановані зміни в системі надання послуг службою зайнятості в наступному році.

Також Дмитро Оборонько привітав всіх учасників зі святом – Днем створення державної служби зайнятості України – та побажав всім колегам, зокрема й тим, хто стояв у витоків її створення, міцного здоров`я, творчого натхнення у важливій та відповідальній роботі, високої професійної майстерності. Кращих фахівців служби зайнятості було нагороджено подяками та грамотами.

«Протягом 28 років служба зайнятості Миколаївщини працює для людей, щоб кожен, хто звернувся до нас, відчув небайдужість, людське тепло та безпосередню участь у своєму професійному житті, адже основою нашої діяльності є сумлінна праця на користь людям», – зазначив керівник ОЦЗ.