15.07.2021 | 11:23

Ви мрієте відкрити власну справу в сфері сільського господарства або прискорити своє працевлаштування, тоді саме для Вас створено освітній проєкт «Школа Фермерства 2.0». Це комплексний короткостроковий навчальний курс для дорослих з основ сільського господарства. Курс поєднав різні напрями, а саме: рослинництво, садівництво, тваринництво, бджільництво, а також економічні питання, питання новітніх технологій тощо.

В рамках проєкту центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розроблено 28 освітніх програм для курсів цільового призначення сільськогосподарської тематики. Навчання проводять висококваліфіковані викладачі, залучаються професійні консультанти, сільськогосподарські дорадники та тренери програми.

Курси можуть проходити як у онлайн, так і в офлайн-форматі.

До професійного навчання можуть бути залучені не лише зареєстровані безробітні, а всі бажаючі особи, яким за власний кошт оволодіння певними компетенціями може допомогти у вирішенні питання працевлаштування або відкритті власної справи.

За більш детальною інформацією звертайтесь у відділ організації профнавчання Миколаївського обласного центру зайнятості за телефоном: 0512 37-24-86