оп
07.02.2019 | 15:55

Вибір професії – справа відповідальна і непроста. Адже від цього залежить те, як складється подальше життя людини. Уперше питання вибору майбутньої професії постає ще в школі, коли перед тобою розкривається купа можливостей та варіантів у виборі професійної діяльності. Одним із головних напрямків діяльності служби зайнятості є профорієнтаційна робота з учнями старших класів.

Березанською районною філією Миколаївського ОЦЗ протягом тижня планується проведення різних профорієнтаційних заходів по загальноосвітнім навчальним закладам району.

5 лютого один із заходів відбувся в Березанській ЗОШ з учнями 9 класу. Із застосування інтерактивних методів продемонстрували переваги вибору робітничих професій з урахуванням ринку праці. Цікаві дискусії та діалоги, виконання практичних вправ допомогли учням отримати відповіді на запитання щодо професійного самовизначення. Учні дізналися про послуги що надає служба зайнятості молоді, фахівець звернула увагу на можливість самостійного ознайомлення за допомогою ПАК «Профорієнтаційний термінал» з інформацією.

Також розповіла про платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри «МОЯ ПРОФЕСІЯ». Наприкінці зустрічі фахівець центру зайнятості Ольга Симененко запропонувала учням, які ще не визначились з професією, відвідати центр зайнятості, де профконсультант під час бесіди допоможе визначити інтереси, здібності, нахили та їх відповідність тій чи іншій сфері діяльності із застосуванням комп’ютерного тестування.

О.Кравцов, директор Березанської районної філії Миколаївського ОЦЗ