05.07.2021 | 13:35

Проблема працевлаштування громадян з інвалідністю завжди була актуальною та не простою. Тому доступ людей з інвалідністю до зайнятості є одним із ключових чинників для розвитку їх як особистості та позитивним фактором для розвитку суспільства в цілому.

До відділу сприяння зайнятості в Заводському районі Миколаївського МЦЗ на початку серпня 2020 року звернулася за допомогою в пошуку роботи Олена Кирилюк.

Активна позиція безробітної, яка має 3 групу інвалідності, та певні труднощі у спілкуванні щодо пошуку роботи не залишилась поза увагою кар’єрного радника, яка надавала всебічну допомогу в опрацюванні інформації про актуальні вакансії та налаштовувала безробітну на активний пошук роботи. З безробітною було проведено процедуру профілювання, складено індивідуальний план працевлаштування та запропоновано послугу соціального супроводу при працевлаштуванні, що здійснюється за підходом кейс-менеджменту.

За весь час перебування на обліку з безробітною було опрацьовано понад 20 вакансій та відвідано 5 ПОУ з направленнями на роботу.

Після звернення ТОВ "МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ в травні 2021 року до Миколаївського МЦЗ за допомогою в пошуку претендента з числа безробітних осіб з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку, на вакансію «прибиральник службових приміщень» Олені Олександрівні була запропонована ця вакансія та видано направлення на співбесіду до роботодавця. В результаті Олена Кирилюк успішно пройшла співбесіду і з червня місяця працює на цьому підприємстві.

Співпраця та бажання знайти роботу врешті-решт увінчалась успіхом та призвели до позитивного результату.