17.01.2022 | 08:10

Чи важко молодій мамі знайти роботу? Так, але фахівці центру зайнятості завжди готові надати кваліфіковану допомогу та сприяти успішному працевлаштуванню.

Сьогодні мова про одну з наших клієнток, яка має дитину віком до 6 років, професійний потенціал, впевненість та висока мотивація якої стали підґрунтям для оперативного пошуку роботи.

«Мені потрібна робота, щоб забезпечити себе робочим місцем та заробітною платнею», - такі думки змушували Ірину постійно бути в тонусі, шукати варіанти, рухатись вперед. Зрозуміло, після перерви в кілька років, будь-яка робота, - це завжди складне завдання та стрес. У випадку з Іриною, їй допомогла внутрішня налаштованість та готовність до змін. Вона почала поступово організовувати побут, власний розпорядок дня та, щонайважливіше, дозвілля й режим дитини. Націленість на результат, психологічна готовність до нового етапу в житті одночасно поєднувались із  переживаннями та внутрішнім напруженням «як «відпустити» дитину» та зберегти гарний клімат в родині. Це - дійсно складно.

Ірина звернулась до Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського ОЦЗ. Серед запропонованих кар'єрним радником вакансій, Ірину зацікавила посада бухгалтера. 

За словами Ірини, головна перевага для неї – це те, що робота є офіційною. Повний соціальний пакет, зручний робочий час, гарантована відпустка та лікарняний (в разі необхідності) дають їй відчуття  захищеності та впевненості у завтрашньому дні. 

Бажаємо Ірині успіхів у професійній реалізації.