19.02.2021 | 16:50

Баштанщина - продуктивна та одна з найперспективніших місцевостей Миколаївщини. Тому обґрунтовано, в рамках децентралізації, залишається районним центром.

Вимоги сьогодення змушують всіх оптимізувати та вдосконалювати свою роботу. Сьогодні з робочим візитом Дмитро Оборонько, директор МОЦЗ відвідав Баштанську районну філію Миколаївського ОЦЗ. Спілкуючись зі своєю командою керівник звернув увагу на стратегію роботи з великими підприємствами району такими як: ТДВ "Баштанський сирзавод", ТДВ "Зоря Інгулу" та іншими. Окрім того, поцікавився механізмом подолання безробіття на Баштанщині.

Стратегічно-важливою залишається робота фахівців служби зайнятості в ОТГ. Під час робочої зустрічі Дмитру Обороньку вдалося поспілкуватися з шукачами роботи з сільської місцевості. Шукачі роботі вказують на складність працевлаштування в селі та проблеми пов’язані з вивільненням працівників у сільських радах. Однак служба зайнятості підставляє надійне плече у період безробіття кожному своєму клієнту. Фахівці МОСЗ не просто мотивують, але й допомагають скорегувати кар'єру відповідно до вимог сьогодення.