25.06.2020 | 13:44

Про можливість отримання допомоги по частковому безробіттю розповіли сьогодні, 25 червня, представникам адміністрацій ринків міста Миколаєва в міській раді.

За словами директора обласного центру зайнятості Дмитра Оборонька, ринки продовольчих і непродовольчих товарів – це один із сегментів бізнесу, який найбільше постраждав в умовах карантину. Тому усі підприємці, які не працювали або частково працювали у період карантину, можуть звернутися до міського центру зайнятості за адресою вул. Нікольська, 68 та отримати фінансову допомогу по частковому безробіттю.

«Допомога по частковому безробіттю – програма, яка реально працює. Наша основна мета, щоб ті кошти, які виділила держава для підтримки бізнесу в умовах карантину, отримали якомога більше підприємців і роботодавців. Хочу зазначити, що на таку допомогу мають право і ФОПИ, які законодавчо звільнені від сплати ЄСВ, в тому числі й пенсіонери», – акцентував Дмитро Оборонько.

На сьогоднішній день понад дві тисячі підприємців Миколаєва скористалися своїм правом на отримання допомоги по частковому безробіттю і подали до міського центру зайнятості відповідні пакети документів.

Як зазначив міський голова Олександр Сєнкевич, програма підтримки бізнесу дозволяє зберегти робочі місця і допомогти ФОПам продовжити діяльність, тому звернувся з проханням до представників адміністрацій ринків проінформувати підприємців, які орендують ринкові площі про можливість отримання грошової допомоги.

Олена Герасимчук, голова Миколаївської обласної профспілкової організації Всеукраїнської професійної спілки працівників малого та середнього бізнесу «Єднання», відзначила злагоджену роботу служби зайнятості з соціальними партнерами у вирішені проблемних питань щодо надання допомоги підприємцям-одноосібникам і роботодавцям.

Довідково: тел. «гарячих ліній» Миколаївського міського центру зайнятості з питань отримання допомоги по частковому безробіттю: (0512) 37-24-42, 37-24-64, 37-24-35.

Відділ інформаційної роботи ОЦЗ