оп
21.11.2018 | 16:07

Сьогодні, 21 листопада 2018 року, директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько взяв участь в засіданні обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення Миколаївської області, яке відбулося під головуванням заступника голови облдержадміністрації Євгена Шевченка.

На порядку денному розглядалося питання про виконання Програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року, доповідачем з якого був директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

«Обласна служба зайнятості застосовує до всіх клієнтів індивідуальний підхід та надає адресні соціальні послуги, враховуючи їхні потреби та особливості, постійно аналізує результати своєї діяльності, робить висновки і пропонує нові форми взаємодії з клієнтами, владою та соціальними партнерами», – зазначив директор ОЦЗ.

Аналізуючи ситуацію на ринку праці Миколаївщини, Дмитро Оборонько розповів, що за сприяння служби зайнятості протягом січня-жовтня 2018 року комплекс соціальних послуг та матеріального забезпечення отримали 51516 осіб. Роботу отримали 24694 особи, це становить 90,1% від річного показника Програми зайнятості.

На нові робочі місця з компенсацією 107 роботодавцям витрат єдиного внеску працевлаштовано 218 безробітних, що склало 59,7% річного показника Програми зайнятості.Допрофесійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості залучено 5368 безробітних, що склало 97,8% річного показника Програми зайнятості. У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяла участь 7051 особа, що складає 90,4% річного показника Програми зайнятості.

«Завдяки консолідації зусиль всіх зацікавлених сторін до кінця року ще  буде реалізовано ряд заходів, передбачених Програмою, що у свою чергу сприятиме підвищенню рівня зайнятості мешканців Миколаївщини та їхньому добробуту», - завершив свій виступ директор ОЦЗ Д.Оборонько.

Учасниками координаційного комітету було відмічено, що виконання заходів обласної Програми зайнятості населення, які відносяться до компетенції обласної служби зайнятості, має позитивний вплив на поліпшення ситуації на ринку праці області, а також були надані відповідні доручення.

Відділ інформаційної роботи ОЦЗ