27.07.2021 | 17:05

В рамках проєкту EU4Skills 22-23 липня 2021 року Миколаївський обласний центр зайнятості взяв участь в стратегічній сесії на тему «Розбудова потенціалу регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти».

В заході також  взяли участь представники державного сектору, закладів  освіти, підприємств. Обговорювалися питання прогнозування ринку праці, формування  державного замовлення,  чинники зростання економіки  регіону та створення нових робочих місць, сучасних викликів для професійно-технічної освіти.

Сесія проходила в інтерактивній формі, учасники  активно обговорювали актуальні питання, задоволення ринку праці та підготовки кваліфікованої професійної  робочої сили на замовлення  роботодавців в  групах, вносили пропозиції, планували подальші стратегічні заходи.

Довідково: проєкт  EU4Skills підтримує реформу професійно-технічної освіти в Україні з метою зробити навчання таким, що  відповідає вимогам ринку праці, та допомогти молоді та дорослим реалізувати власний потенціал. Програма має три основні цілі:

  • Підвищити ефективність реформи професійно-технічної освіти в Україні
  • Покращити якість та привабливість професійно-технічної освіти та її відповідність вимогам ринку праці;
  • Модернізувати інфраструктуру та обладнання у вибраних закладах освіти

     EU4Skills підтримує впровадження  реформи на національному рівні та в 7  пілотних регіонах: Миколаївській, Львівській, Чернівецькій, Полтавській, Рівненській, Вінницькій та Запорізькій. 

Проєкт EU4Skills спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Німеччиною, Фінляндією та Польщею.