оп
11.04.2019 | 16:41

10 квітня профконсультантом Врадіївської районної філії Миколаївського ОЦЗ Іванною Бензар було проведено профорієнтаційний захід для учнів Врадіївської ЗОШ №3.

Завдання профорієнтаційної роботи – виявити спрямованість особистості в будь-якій професійній діяльності, визначити здібності, професійні якості і нахили, таланти та зрозуміти в яких областях вони знайдуть своє застосування.

Зараз багато осіб, з числа молоді працюють не за отриманою спеціальністю, а це свідчить, що ресурси держави і батьків витрачені неефективно, тому профорієнтація школярів має розпочинатися якомога раніше. Це допоможе дітям визначитися зі своїми інтересами, надасть можливість сформувати свої уявлення про професії та обрати напрям подальшого навчання.

Під час заходу школярі дізналися про актуальні професії на ринку праці, ознайомилися з професіями майбутнього, обговорили мотиви вибору професії та ознайомились із формулою «Хочу. Можу. Треба», яка має допомогти школярам здійснити свій вибір обґрунтовано та усвідомлено.

Крім цього, фахівцем служби зайнятості було доведено інформацію про онлайн-платформу із професійної орієнтації та розвитку кар’єри на сайті Державної служби зайнятості, учасники заходу були поінформовані про послуги служби зайнятості, можливості проходження тестування, а також були запрошені до районної філії для отримання індивідуальних консультацій.

Врадіївська районна філія Миколаївського ОЦЗ