22.06.2016 | 15:52

18 червня 2016 року директор Новобузького РЦЗ Світлана Коврига взяла участь у загальних зборах учасників АТО Новобузького району, на яких були присутні представники місцевого органу влади, самоврядування та соціальні партнери району.

Під час заходу розглядались питання надання земельних ділянок учасникам АТО, проходження лікування та реабілітації, адже процес реінтеграції до соціуму військовослужбовців, демобілізованих із зони проведення антитерористичної операції, досить складний і багатогранний.

С.Коврига зазначила, що у сучасних умовах, одним з пріоритетних напрямків діяльності Новобузького РЦЗ є робота щодо сприяння працевлаштуванню учасників АТО, їх трудової адаптації. Не менш проблематичним є питання повернення осіб цієї категорії в систему реальних трудових відносин, яке потребує комплексного підходу до свого вирішення. За сприяння служби зайнятості, громадяни цієї категорії можуть пройти професійне навчання, перепідготовку, підвищити кваліфікацію, взяти участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру й започаткувати власну справу. Для учасників АТО проводяться різноманітні семінари, тренінги, ярмарки вакансій, під час яких вони мають змогу отримати чимало корисної інформації щодо підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та оперативного підбору підходящої роботи.